logo
Co to jest Reno
 

Co To Jest Reno / osuszanie budynków

Jedyny produkt, który skutecznie LIKWIDUJE PRZYCZYNY NIEDOSKONAŁOŚCI BETONÓW i zapraw.

Jest rezultatem pryncypialnie nowego podejścia do oceny wzajemnego oddziaływania środowiska i konstrukcji w efekcie czego otrzymujemy beton i zaprawy wodoszczelne, uszczelniające, osuszajace i odporne na korozję oraz erozję.

Wyróżniającymi właściwościami stosowania RENO jest SZYBKOŚĆ, PROSTOTA technologii, MAŁA UCIĄŻLIWOŚĆ PRAC oraz praktycznie BEZZAPACHOWOŚĆ ŚRODKA.

 

 

 

 

 

Jest to materiał na bazie cementu portlanckiego oraz wypełniaczy mineralnych o działaniu kapilarnym, zapewniający wodoszczelność betonu, zapraw cementowo-piaskowych i innych materiałów porowatych (np. stara cegła).

To zupełnie nowe tworzywo, tylko wyglądem przypominające tradycyjny beton, zaprawy. Na pierwszy rzut oka niczym sie od nich nie różni .Zachowuje się jednak inaczej, wymaga innego sposobu postepowania.

Obecnie na rynku istnieją liczne domieszki zawierające reduktory wody, opóźniacze, super zmiękczacze. RENO nie jest żadnym z nich.

JEST TO ZWIĄZEK NIEORGANICZNY, POSIADAJĄCY STRUKTURĘ CHEMICZNĄ CEMENTU

 

 

 

Odtwarza właściwości wytrzymałościowe betonu, uszlachetnia beton zwiększając jego odporność na pęknięcia, wnika w głąb struktury betonu zatrzymując procesy korozji i uodparnia konstrukcję na działanie agresywnych związków chemicznych w procesie oddziaływania środowiska.

RENO reaguje czynnie ze związkami niestabilnymi termodynamicznie, znajdującymi sie na powierzchni konstrukcji betonowych lub murowanych, jak również znajdującymi się na granicach ziaren kryształów i kruszyw (wypełniaczy) w tzw. sferach między fazowych, tworząc nowe struktury stabilne termodynamicznie. Tym samym osusza budynek i jego ściany.

ZATRZYMUJE KOROZJĘ I EROZJĘ MURÓW, BETONÓW I ZAWARTEGO W NICH ZBROJENIA TWORZĄC ŚRODOWISKO NIEPRZYJAZNE DLA ROZWOJU GRZYBA I PLEŚNI. TYM SAMYM OSUSZA BUDYNEK.

Zaprawy RENO użyte na starym lub nowym betonie dociera w jego głąb co czyni beton o 100% odporniejszym na działanie wody, wody morskiej, olejów, kwasów i innych chemikaliów. Jest idealna do napraw skorodowanej struktury betonowej budynków, mostów, tuneli itd - wysokiej jakości osuszanie budynków.

ZNACZNIE ZMNIEJSZA PRZENIKANIE CIEPŁA, PRZEZ ŚCIANY BUDYNKU, POWODUJĄC JEGO AKUMULACJĘ, BO POSIADA DUŻĄ GĘSTOŚĆ ORAZ ZAWIERA 97% MIKRO PORÓW I 3% MAKRO PORÓW

Osuszanie Łódź - usuwanie wilgoci, osuszanie murów iniekcja. osuszanie ścian fundamentowych, osuszanie starych budynków, osuszanie budynków Łódzkie.