Akma Polska

Doskonale wiemy, czym powinna się charakteryzować poprawnie wykonana hydroizolacja, izolacja fundamentów czy izolacja tarasu.

Główny teren świadczenia usług hydroizolacyjnych: Łódź i województwo łódzkie.

Izolacje natryskowe Łódź – wiemy jak walczyć z wilgocią i jej przeciwdziałać – usuwanie wilgoci, izolacja pionowa ścian, izolacja natryskowa, izolacja pozioma muru, osuszanie budynków Łódzkie i sąsiednie wojewówdztwa.

icon_widget_image Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00. icon_widget_image ul. Legionów 97, 91-072 Łódź icon_widget_image +48 42 307 00 73 +48 535 050 073 +48 574 500 158 icon_widget_image biuro@akmapolska.pl
Image Alt

Hydroizolacje

hydroizolacje
AKMA POLSKA

Izolacja pionowa

AKMA POLSKA

Izolacja pozioma (iniekcja)

Szczelne izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, wykonane z najwyższej jakości    materiałów hydroizolacyjnych ustrzegą nas od kłopotów związanych z wilgocią, pleśnią, grzybami czy też zmniejszeniem izolacji cieplnej w domu.

Hydroizolacje (pionowa lub pozioma) chronią  przed podciąganiem wody z gruntu w górę budynku oraz zapobiegają  zawilgoceniu ścian fundamentowych i piwnic, jak również są podstawową ochroną podłogi budynku przed dostępem wilgoci z gruntu do wnętrza domu.

Metoda wykonania izolacji poziomej (iniekcji) i pionowej z użyciem  naszych materiałów  w technologii Reno, pozwala na wytworzenie przepony przeciwwilgociowej w murach zawilgoconych na skutek podciągania wody z gruntu, czy jej przenikania przez fundament.  Jest metodą zabezpieczenia murów, a w konsekwencji ich osuszenia. Oparta jest na oryginalnej technologii, polegającej na wykorzystaniu właściwości zawilgoconego i zasolonego muru.

Technologia ta nie wymaga wstępnego osuszania zabezpieczanych przegród, a wręcz przeciwnie – oparta jest na wykorzystaniu zawilgocenia kapilarnego, jako drogi do penetracji, a następnie krystalizacji uszczelniającej pory i kapilary materiału budowlanego.

Dzięki swoim unikalnym właściwościom, mineralne zaprawy Reno mają bardzo szerokie zastosowanie zarówno w nowobudowanych jak i funkcjonujących budynkach.

Są one wykorzystywane nie tylko w obiektach budownictwa powszechnego, ale również w warunkach ekstremalnych: oczyszczalnie ścieków, tunele czy drogi i mosty.

Sprawdzają się także znakomicie przy pracach naprawczych skorodowanych betonów, cegły bez względu na rodzaj środowiska, w jakim funkcjonują.